Piibliselts

PIIBLIPOOD
(tühi)

Ostujuhend

1. Valige välja sobiv Piibel ning vajutage „Lisa ostukorvi“ nuppu.

2. Nüüd avaneb automaatselt Sinu ostukorv. Täitke ära kohustulikud väljad. Kui soovite enne maksmist veel kaupu ostukorvi lisada, siis vajutage enne väljade täitmist lihtsalt Piiblite menüüs sobiva toote kategooriale ja jätkake ostmist, kuni osturkorvis on kõik vajalikud tooted olemas. Nüüd täitke kohustuslikud väljad. Väljade täitmisel vastutab tellija andmete õigsuse eest.

3. Valige kauba kättetoimetamise viis. Vastavalt viisile lisandub toote hinnale transporditasu. Piibleid on võimalik tellida  ka maksikirjaga!

4. Kinnitage andmed vajutades „Edasi“ nuppu.

5. Teile kuvatakse tellimuse info koos kontaktandmetega. Ostukorvi sisu muutmiseks peate vajutama brauseri tagasi nuppu. Õigete andmete korral vajutage nuppu „Kinnitan tellimuse“.

6. Tellimuse kinnituseks saadetakse teile vastava sisuga e-mail. 

7. Valige maksmiseks kas Danske Banki, SEB või Swedbanki pangalink.

8. Kui te olete tellimuse kinnitanud, siis saadetakse teile e-mail pealkirjaga "Ootame makset", kus kirjas summa ja vajalikud rekvisiidid makse tegemiseks mõnest teisest pangast. Kui tasute ülekandega, siis loetakse makse sooritatuks peale raha laekumist OÜ Kristenberg kontole.

8. Peale makse sooritamist pangalingiga vajutage kindlasti nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“.

9. Makse kinnituseks saadetakse teile vastava sisuga e-mail.

Tellimisaeg

1. Tellimus loetakse sooritatuks Danske Banki, SEB ja SwedBanki pangalinke kasutatudes peale „Tagasi kaupmehe juurde“ nupu vajutamist. Muudes pankades pangaülekandega tasudes, loetakse tellimus sooritatuks peale raha laekumist OÜ Kristenberg kontole.

2. Tellimus täidetakse maksimaalselt 7 päeva jooksul. Võimalusel toimetame kauba tellijani kiiremini.

Garantii ja kaupade tagastamine

1. Kaupadele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras ning vaid koos ostuarvega. Garantii ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest.

2. Ostetud toodetele kehtib 14-päevane tagastusõigus. Selleks peab ostja tagastatava kaubaga kaasa andma ka vastavasisulise avalduse. Tagastatav kaup peab olema rikkumata, kasutamata ja originaalpakendis.

3. Tagastatud kauba eest kantakse raha samale arvelduskontole, mida kasutati kauba eest tasumisel. Müüja kannab raha antud kontole 14 päeva jooksul alates tagastatud kauba kätte saamisest.

4. Makstud saatekulusid ei tagastata ja saatmisega seotud kulutusi ei kompenseerita.

Müüja õigused

1. Müüjal on õigus tellimusest taganeda kui tootja on samal hetkel kauba müünud muud kanalit pidi. Sellisel juhul teavitatakse ostjat viivitamatult kas e-maili või telefoni teel. Makstud raha kantakse ostja kontole tagasi 14 päeva jooksul.

Andmekaitse

1. Ostja isikuandmed on mõeldud avalikustamiseks ainult kullerfirmadele tagamaks kauba tarne ostjani.

2. Pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal.


EsilehtEsileht